Trisphee

Trisphee (http://www.trisphee.com/forums/index.php)
-   The Club House (http://www.trisphee.com/forums/forumdisplay.php?f=10)
-   -   /*The KNIGHTS OF CHAOS*\ Now led by an explosive chinchilla (http://www.trisphee.com/forums/showthread.php?t=2112)

Airina 07-05-2011 03:17 PM

Its super pretty!! I really like it. And yea they were about 4 to 5 inches in diameter.

gremlin 07-05-2011 03:20 PM



I have no clue how big that is and I'm too lazy to Google it.


gremlin 07-05-2011 03:21 PM



It's OK.

- shrug -

I really want to get more Runes.

:(

I need more items to play around with.


Airina 07-05-2011 03:23 PM

Awwwwww! How many do you need?

gremlin 07-05-2011 03:24 PM



50!
I want to get a few things! :)
I need 9k to purchase some from someone.
Though... they aren't holding them for me and don't have any in stock.
I'll have to stalk their thread until they get some more.


Airina 07-05-2011 03:27 PM

I might be able to sell you some if you'd like.

Poggio 07-05-2011 03:28 PM

I want to say that that is about the size of a bowl.

gremlin 07-05-2011 03:29 PM

Quote:

Originally Posted by Airina (Post 739719)
I might be able to sell you some if you'd like.



Awh, no.
Only if you really want to because I know the ones you have are left overs.


Airina 07-05-2011 03:29 PM

Yea there abouts they were sooooo yummy and wonderful and gooey and perfect!!!

gremlin 07-05-2011 03:29 PM

Quote:

Originally Posted by Poggio (Post 739723)
I want to say that that is about the size of a bowl.



Oh, OK!
That is huge!


Airina 07-05-2011 03:31 PM

I was like if you can shove all of that in your mouth! I'd be super super impressed!

gremlin 07-05-2011 03:33 PM



I probably could try.
LOL.


gremlin 07-05-2011 03:33 PM



How much do you value Runes per?


Airina 07-05-2011 03:34 PM

3k per 20 runes.

Poggio 07-05-2011 03:37 PM

Now I am sad, we had a bakery where I lived that made giant cinnamon buns bigger then a bowl, so big it required two people to eat one. But the recession ate it.

gremlin 07-05-2011 03:38 PM

Quote:

Originally Posted by Airina (Post 739753)
3k per 20 runes.



So... if I bought 50 it would be?
40 = 6k sooo 7k?



All times are GMT -4. The time now is 10:59 AM.

Powered by vBulletin®